Tenisové kurty

Tenisový areál HEAD patří mezi největší tenisová centra v ČR. K dispozici je Vám celkem devět kobercových dvorců ve dvou pevných halách a tři venkovní dvorce s antukou. Obě tenisové haly přináší dokonalý požitek z Vaší hry. Speciální strukturovaný koberec s jemným granulátem je šetrný na klouby, míče i obuv a zajiťuje téměř stejný odskok míče jako antukový povrch. Kurty navíc disponují špičkovým osvětlením.


Tenisová akademie

Celoročně fungující areál nabízí velmi kvalitní a čisté prostředí, které k tréninku v loňském roce pravidelně využívalo více než 100 hráčů všech věkových a výkonnostních kategorií. Kvalita tréninků je garantována nejen hráčskými zkušenostmi trenérů, ale také jejich vzděláním. Zimní sezóna probíhá od října do 1. poloviny dubna a letní sezóna od 2. poloviny dubna do konce září. Tým trenérů se těší na další spolupráci se stávajícími i novými členy naší tenisové akademie.


Sporthotel Vestec

Sport Hotel Vestec je příjemný hotel, který se nachází v obci Vestec, 11 km od centra Prahy, v blízkosti dálnice D1. Díky malému počtu pokojů zaručujeme osobní a profesionální přístup ke každému klientovi a k jeho požadavkům a přáním.


Pizzerie Salvatore

Klidné posezení (při pěkném počasí i venkovní),nabídka teplých a studených nápojů,lehké občerstvení či zákusky a hlavně pravá italská pizza z pece na dřevo - to vše je pro Vás připraveno v naší pizzerii. 


Tělocvična

Před tenisem se můžete rozcvičit, po tenise protáhnout...........


Firemní akce

Konferenční místnost pro 30 osob nebo menší klubovna s krbem zajistí při pořádání Vašich sportovních či firemních akcí příjemné a klidné zázemí. Dle dohody možné objednání občerstvení formou "coffee break" nebo rautů.